wtorek, 7 września 2010

.10.


Pierwszy hołmłerk. Miałem skupić się na proporcjach. Tylko te piersi coś mi uciekają. Może to przez jakąś słabość. Następnym razem spróbuję zając się facetem. Chociaż może, być trudno, bo rysowanie jest dla mnie dosyć intymne.
Damn... i to czoło... ale nic step by step.

3 komentarze:

  1. Oj tam oj tam, czasem kobiety rodzą się z takimi piersiami i z takim czołem ;)

    k.

    OdpowiedzUsuń
  2. piersi sa bardzo ladne akurat i bardzo wyszla linia dekoltu
    poza tym glowa i tulow jakby z dwoch rysunkow

    OdpowiedzUsuń
  3. abstrakcyjnie ;) chyba czas cos narysowac.

    OdpowiedzUsuń