poniedziałek, 28 czerwca 2010

.7.

To Pani z wczoraj przyprawiona o więcej ciała i więcej koncentracji.

niedziela, 27 czerwca 2010

poniedziałek, 21 czerwca 2010

.5.

Bywa mozolnie.

piątek, 18 czerwca 2010

.4.

Rysowałem lampę, ale jakoś szkolna geometria w rysunku mało do mnie przemawia.

niedziela, 13 czerwca 2010

.3.

Ciąg dalszy zabaw z cieniem.

.2.

Ostatnio nie miałem czasu, ale dziś udało się chwilkę przysiąść i porysować. Odkrywam rysowanie, jako rzecz wyjątkowo zajmującą i relaksującą. Na razie uczę się jak rozpracować trzymanie ołówka. Trzymam go jak pałeczkę od perkusji i w razie potrzeby kręcę nadgarstkiem. Staje się to coraz naturalniejsze, ale jeszcze długa szosa.

poniedziałek, 7 czerwca 2010

Pierwsze starcie.

Już jakiś czas chodziło we mnie postanowienie o rozpoczęciu nauki rysowania i chyba czas zacząć je realizować. Tak więc dziś wziąłem do ręki ołówek i z pomocą poroadnika zaczynam from scratch.
Uczę się rysować linie i przy okazji narysowałem coś więcej.