poniedziałek, 28 czerwca 2010
niedziela, 27 czerwca 2010
poniedziałek, 21 czerwca 2010
piątek, 18 czerwca 2010
niedziela, 13 czerwca 2010
.2.
Ostatnio nie miałem czasu, ale dziś udało się chwilkę przysiąść i porysować. Odkrywam rysowanie, jako rzecz wyjątkowo zajmującą i relaksującą. Na razie uczę się jak rozpracować trzymanie ołówka. Trzymam go jak pałeczkę od perkusji i w razie potrzeby kręcę nadgarstkiem. Staje się to coraz naturalniejsze, ale jeszcze długa szosa.
poniedziałek, 7 czerwca 2010
Pierwsze starcie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





