Aż się boję pomyśleć co będzie jak nabierzesz tego doświadczenia...
Myślałem,że będzie gorzej. Jak szybko nie odpuścisz to może coś z ciebie będzie. Powodzenia.Przemek
Aż się boję pomyśleć co będzie jak nabierzesz tego doświadczenia...
OdpowiedzUsuńMyślałem,że będzie gorzej. Jak szybko nie odpuścisz to może coś z ciebie będzie. Powodzenia.
OdpowiedzUsuńPrzemek