Już jakiś czas chodziło we mnie postanowienie o rozpoczęciu nauki rysowania i chyba czas zacząć je realizować. Tak więc dziś wziąłem do ręki ołówek i z pomocą poroadnika zaczynam
from scratch.
Uczę się rysować linie i przy okazji narysowałem coś więcej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz