poniedziałek, 7 czerwca 2010

Pierwsze starcie.

Już jakiś czas chodziło we mnie postanowienie o rozpoczęciu nauki rysowania i chyba czas zacząć je realizować. Tak więc dziś wziąłem do ręki ołówek i z pomocą poroadnika zaczynam from scratch.
Uczę się rysować linie i przy okazji narysowałem coś więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz