piątek, 18 czerwca 2010

.4.

Rysowałem lampę, ale jakoś szkolna geometria w rysunku mało do mnie przemawia.

2 komentarze:

  1. Aż się boję pomyśleć co będzie jak nabierzesz tego doświadczenia...

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałem,że będzie gorzej. Jak szybko nie odpuścisz to może coś z ciebie będzie. Powodzenia.

    Przemek

    OdpowiedzUsuń